Katalog
Košík 0,00 Kč
+420 770 11 05 11 Po – Pá: 8:00 – 17:00
Menu
Měna:

VELIKONOČNÍ NADÍLKA - TIPY NA VELIKONOČNÍ DÁRKY

Velikonoční reklamní dárky jsou skvělým způsobem, jak oslavit svátky jara společně se svými zaměstnanci či klienty. Velikonoce jsou nyní nejvýznamnějším křesťanským svátkem, oslavou zmrtvýchvstání Ježíše Krista a mimo jiné i obdobím mnoha tradic, které souvisí s vítáním jara. Prohlédněte si naší nabídku reklamních předmětů s velikonoční tématikou a využijte příležitost propagovat svůj brand prostřednictvím firemních dárků. Nabízíme vám zajímavé i sladké firemní velikonoční dárky, tak neváhejte a vyberte si produkty na míru.

NABÍDKA VELIKONOČNÍCH DÁRKŮ

Velikonoční čokoládové dárky

Nabízíme reklamní čokoládové dárky s velikonočním motivem, které neodmítne žádný koledník. Můžete vybírat z čokoládových vajíček, zajíčků nebo standardní tabulkové čokolády či bonboniéry. Vybírat si můžete z mléčné, hořké i bílé čokolády v různých tvarech a gramážích. Tak neváhejte a oslaďte svátky jara čokoládou s vlastním potiskem.

 

Další velikonoční reklamní sladkosti

Vybrali jsme pro vás několik dalších produktů s velikonoční tématikou. Pokud by jste i přesto nevybrali, nezapomeňte se podívat na kompletní nabídku našich reklamních sladkostí.

Velikonoční svátky

Velikonoce s jarem pomalu klepou na dveře, a tak jsme do naší nabídky pro vás připravili reklamní předměty spojené s touto tématikou. Tento nejvýznamnější křesťanský svátek vrcholí Velkým týdnem, kterému předchází 40ti denní půst.

Na Květnou neděli
se světí ratolesti (palmové, jívové...) na připomínku Ježíšova slavného vjezdu do Jeruzaléma, kdy jej lid provolal za krále.

Zelený čtvrtek
je dnem připomínky poslední večeře, kterou slavil Ježíš s apoštoly a při níž ustanovil svátost kněžství a Eucharistie (tedy svátost Ježíšova Těla a Krve).

Velký pátek
je dnem půstu a připomínky Ježíšovy křížové cesty a ukřižování.

Bílá sobota 
To je Ježíšovo přebývání v hrobě. Večer po setmění se už slaví předvečer (vigilie) nedělní slavnosti Zmrtvýchvstání Páně.

O neděli
Zmrtvýchvstání Páně - Boží hod velikonoční se slaví mše svaté už v plně radostném duchu, připomíná se nejdůležitější událost křesťanské víry, kdy mrtvý Ježíš vstal z hrobu k novému životu a tím zničil hřích a smrt.

Na pondělí velikonoční
se připomíná setkání vzkříšeného Ježíše s jeho učedníky.

 

 

Tušíte ale, jak se Velikonoce slaví v cizině?

Tak například v Anglii přivazují ženy muže k židlím a ti se za svoji svobodu musejí vyplatit. V USA je pro změnu tradice hledat velikonoční vajíčka a čokoládové králíčky schované po zahradě. V Norsku se na Velikonoce tradičně vyprávějí detektivní příběhy, ve kterých se řeší nejrůznější vraždy.

Pro malé i velké koledníky

Pokud chcete nadělit originální dárek, můžete vybírat z naší nabídky reklamních předmětů s jarní tématikou.  

NÁŠ TIP:

Velikonoce se blíží a nesmíme zapomenout i na jiné sladké dobroty, které budou zdobit váš slavnostní stůl. Pokud se rozhodnete pro mazanec, máme pro vás tip na vynikající domácí recept.

Mazanec

Recept paní Pilařové

 

Jaké suroviny budeme potřebovat:

  • 500g polohrubé mouky
  • 150g másla
  • 100g krupicového cukru + 1 lžíce na kvásek
  • citronová kůra – z jednoho citronu
  • vanilkový cukr
  • 30g droždí
  • 2,5dl sladké smetany (nebo plnotučného bio mléka)
  • 4 žloutky
  • špetka soli
  • 100g rozinek + rum
  • 50g mandlí
  • špetka anýzu či muškátového oříšku (nemusí být)
  • 1 vejce na potření
  • 10g mandlí na posypání
  • 20g másla na vymazání pečícího papíru

Postup přípravy:

Do mouky rozsekáme máslo, přidáme sůl, cukr, nastrouhanou citronovou kůru a vanilkový cukr. Přilijeme vykynutý kvásek připravený předem z droždí špetky cukru, mouky a části vlažné smetany. Krátce promícháme, přilijeme zbytek smetany ve které jsme si rozšlehali žloutky a vypracujeme nejprve v míse či v robotu a následně na vále, tuhé těsto. Přidáme rozinky (rum slijeme), mandle, krátce zapracujeme a vrátíme těsto do mísy, kterou přikryjeme čistou utěrkou a necháme cca 45 minut odpočívat na teplém místě, aby vykynulo.
Z vykynutého těsta uděláme kulatý bochník, položíme jej na máslem vymazaný papír na plech a opět necháme 45 minut na teplém místě kynout. Po vykynutí povrch mazance nařízneme ostrým nožem do tvaru křížku, dvakrát potřeme rozšlehaným vejcem, posypeme plátky mandlí a ve vyhřáté troubě pečeme asi hodinu. Je-li mazanec upečený, zjistíme pomocí špejle, kterou do něj zapíchneme - když se těsto nechytá, mazanec je upečený.

Na našem webu naleznete i spoustu dalších tipů pro reklamní předměty, takže nás neváhejte kontaktovat.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace